| anyana a întrebat:

Ce le plac baietilor la fete, sunt curioasa sa stiu.

Răspuns Câştigător
| FlooD a răspuns:

Sa fi cat mai naturala sa fi amuzanta sa nu fi (pitipoanca, taranca ma refer sa nu faci arfe din astea de tarani ) si sa arate bine happy (sfaturi de la un baiat laughing )

7 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Domnisoara, celor ipocriti, se uita la o fata ca la o marfa. Celor cu cei 7 ani de acasa, privesc o fata ca pe un OM. Fata, daca o privesti si o tratezi ca pe o marfa, o jignesti. Ii place sa fie apreciata, dar nu numai fizic. Chiar, daca multe nu spun, le place sa fie laudate si pentru intelectul lor, gandirea lor. Le place sa fie lasate sa ia si ele initiativa.

| resp3ct a răspuns:

Personalitate.fizic

| anyana explică:

O doamne irina rolling on the floor) esti groaznica

| Anndreeaaaaaa a răspuns:

rolling on the flooria uite ce intreaba dracurolling on the floor
curioasa mai esti ana dragarolling on the floor))

| cosmin1313 a răspuns:

Sa nu se fardeze in exces, sa fie ingrijita, amuzanta si de treaba, sa aiba parul ingrijit, si sa fie atragatoare si sexy.

| liveforsport a răspuns:

In primul rind baietii atrag atentie la fetele care au caracter dar totodata nu prea mindre caci atunci ei se tem sa fac ei prmul pas, al doilea rind cred ca stii ca se uita la sini, ochi, fund

| SeRIoGa a răspuns:

Sa nu fie dealde "Tirie Opinca" care nu stie casa, sau deacele care vb mai multe injuraturi decit cuvinte normale.
Si sa aiba caracter de fata nu de tzaranca asa cum a spus FlooD big grin.