| zgubaru a întrebat:

Stiu ca e o intrebare cam stupida.dar cum as putea-o convinge pe iubitamea sa imi dea poza cu sânii ei sau cu c*r*l ei.Dau funda! :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea sunt măgării, fetele serioase nu decupează din poze ca să-ţi dea ţie, perversule.
Întreagă sau deloc!

| BadAngel3 a răspuns:

Daca e iubita ta de ce iti trebuie sa iti trimita poze cu ea goala? Fetele serioase nu fac asta, 1 la mana, 2. Atunci cand relatia devine serioasa si voi chiar va iubiti, in adevaratul sens al cuvantului, poti sa o vezi dezbracata in fata ta. Nu profiti cand iubesti cu adevarat.

| Zorok a răspuns:

Pai de ce ai vrea o poza cand puteti sa o faceti real-life happy? Eu am facut-o de multe ori.

| BeatrizBetty a răspuns:

Of mai baieti... O relatie cu o fata nu e ca sa.i vezi toate cele. E si asta la un moment dat, cand devine o relatie serioasa...pana atunci mult respect, fidelitate si multa iubire ca sa ajungi la ce vrei. Ea nu are nimic in plus fata de curvele care le vezi pe net zilnic sau fata de curvele de pe DN. Daca intr.adevar esti asa doritor apeleaza la acele surse si nu sta langa o fata pentru a profitawinking