| andreuta54 a întrebat:

Deci poate vi se pare o intrebare stupida.Dar mai am 2 luni jumate si fac 16 ani, si am sanii destul de mici, alte fete la 13 ani sau mai repede au niste sani grozavi, stiu ca preocuparea mea principala nu ar trebui sa fie asta, dar va rog ajutati-ma.
dau funda :*
nu vreau raspunsuri jignitoare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| agathapurple a răspuns:

Depinde de organism. Cand eram de varsta ta aveam aceeasi "problema" si problema a ramas la fel la modul ca am 84 la bust dar n.am nicio problema, nu ma complexeaza. In principiu fetele se dezvolta pana pe la 20 de ani deci este posibil sa mai creasca putin in timp. Nu iti recomand sa iei pastile si alte minuni pentru cresterea sanilor. In cazul in care nu se intampla sa mai creasca asta e, exista push up sau varianta operatiilor estetice (daca chiar chiar te deranjeaza ca sunt mici). Daca nu, eu zic sa nu te agiti pentru ca frumusetea unei femei nu sta in sani si o sa gasesti baieti/barbati carora o sa le placa sanii mici sau cel putin nu o sa aiba o problema cu asta.

2 răspunsuri:
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna!
Nu te panica draga mea, fiecare organism se dezvolta in felul lui, la unele fete mai repede, la altele mai incet. Ai rabdare si nu ai de ce sa-ti faci griji in privinta asta.