| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare mai intima dar cum reactionati atunci cand aveti orgasm?

11 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Stralucire in ochii, tremurat, tipat, zbierat, urlu + senzatie de a te urca pe pereti si... auuu mai vreau auuu ce bine wow si daaaa si continua asaaaa auuu faci bine acolooo daaa oh yeah baby asaaaa!

Acum, serios ce intrebare-i asta?! Fiecare se manifesta probabil intr-un mod, nu e regula.

| Frrramboise a răspuns:

Imi smulg podoaba capilara love struck

| senstein a răspuns:

Fac ca vacile...majoritatea femeilor. iar barbatii ca boii.

| JohnnyWylde a răspuns:

rolling on the floor) laughing Mama ce raspunsuri FUNDA madyddd ca merita.

| madyddd a răspuns (pentru JohnnyWylde):

rolling on the floor))))
Nu-mi da funda, nu mi-o da! E rau tipul sad

Răspuns utilizator avertizat
| rabbit2014 a răspuns:

Cum te ia valu, faci cum iti vine

| YummyDkRich a răspuns:

Aaaaaaa a a aaaaaaaaa a aaaaaa ooooo aaaaa ooooo aaaa a aa aaa.a

| LegumaColor a răspuns:

Te uzi in chiloti. Funda.