| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare prostesca...dar ce inseamna daca un baiat de la mine de la tara m-a strigat pe strada : Ciao papusa ne mai vedem! si apoi mi-a aflat numele (nu stiu inca de unde) si am aflat ca l-a intrebat pe varamiu de mine.
Va rog sa nu faceti misto!
Cel mai bun raspuns primeste funta!

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Pai din moment ce a fost interesat sa afle detalii despre tine inseamna ca i-ai trezit un oarecare interes deci probabil ca te place happy
insa daca a ajuns sa trige dupa tine pe strada inseamna ca nu are prea multe minte deci stai departe de genu asta de baieti
happy

3 răspunsuri:
| TheBlackAng3l a răspuns:

In ziua de azi cam asa se agata o fata am observat
nu mai e ca inainte cand ii puneai o floare sau o aparai de cineva, dar clar este ca baiatul vrea o realtie serioasa sau nu cu tine :d il interesezi, dar depinde si din ce punct de vedere, fii cu ochii in 4

| oOoBrBoOo a răspuns:

Pai la prima vedere ar fi un copil care doar isi bate joc asa a zis "ciao papusa ne mai vedem" pai poate a zis doar de amuzament si ca a vazut ca areti bine dar daca a intrebat de tine inseamna ca ii place de tine si eu zic ca daca iti place si tie de el sa vorbesti cu el si vezi ce iese poate formati un cuplu.Multa bafta cu baiatul acela. FUNDA? puppy dog eyes

| Xulescuu a răspuns:

Exact, nu trebuie sa-ti gasesti un prieten care te abordeaza asa.