| michelle2221 a întrebat:

Stiu ca este ceva ciudat ca pun aproape aceliasi intrebari inodeaunabig grin Va rog spuneti-mi cum sa vorbesc cu un baiat pe care ii plac extrem de mult care cred ca si el ma place adica se uita la mine in ochi dar niciodata nu vorbeste cu mine nici cand avem proiecte impreuna (nu prea mult) dar numai se uita la mine direct in ochi si eu parca inteleg ca el vrea sa zica ceva, si eu ma gandesc la el incontinu nu pot sa mi-l scot din cap il iubesc niciodata nu am mai simtit asa multe sentimente pentru cineva deoarece sunt mai timida. Visez cu el parca sunt obsedata, cateodata imi sar lacrimi din ochi cand ma gandesc la el, dar nu stiu ce simte el. Va rog, ajutati-ma nu mai pot trai asa cu gand incontinu la el.

3 răspunsuri:
| Vrajitor a răspuns:

Da-mi nr tau de telefon prin mesaj, si iti explic eu ce sa faci...

michelle. te vad fata desteapta... du-te la el, de ce pierzi vremea pe TPU? du-te vorbeste-i explica-i ce simti pentru el, nu mai pierde vremea. bagate in seama cu el, arati ca il iubesti ca barbatii sunt mai prosti! of of of mai. ce ma fac eu cu tine... tongue

| Vrajitor a răspuns:

In legatura cu mesajul tau primit acum. ok da-mi mesaj cu id tau happy

| MarkusRay a răspuns:

Cum a spus si Vrajitor, insa barbatii nu sunt prosti ( desigur ca orice padure are si uscaturi ) doar ca nu gandesc mereu cu capul potrivit.