| anonymus16 a întrebat:

O intrebare pentru fetele care nu mai sunt virgine...
Durerea din momentul pierderii virginitati e mare?
Si as dori sa o comparati cu o durere din viata de zi cu zi.
Asta vreau sa stiu ca se apropie momentul ca eu si prietena mea sa ne pierdem virginitatea si as dori sa imi fac o ideea despre cat de mult va suferi pentru ca o iubesc si nu vreau sa sufere foarte mult

Răspuns Câştigător
| Dianaㄨ a răspuns:

Durerea depinde de tine. Daca o exciti foarte tare durerea aproape ca nu va exista, pentru ca vaginul se dilata atat timp cat ea este excitata. De asemenea, si sangele poate curge sau nu. Nu este o regula, depinde de elasticitatea himenului ei.
Oricum, tine minte: excit-o bine si nu o va durea. Daca este neexcitata [asta insemnand si deloc lubrifiata ] o va durea foarte rau.

O zi buna, http://educatiasexuala.ucoz.ro

6 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Pentru mine a fost superb! Nicio durere! Pentru ca baiatul cu care am inceput, a fost atent, tandru.Tot ce trebuie sa faci este sa o faci incet! Cat de incet puteti, pana va acomodati! E mult zis, durere cand vorbesti despre asa ceva! Nici nu simti cand nu mai esti virgin laughing

| Cipi65 a răspuns:

O doare asa de tare incat fata va intra in travaliu

| Dianaㄨ a răspuns:

Multumesc de funda :*

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Stai lin nu o doare

| secretword a răspuns:

In sfarsit un baiat care se gandeste la iubita lui, felicitari big grin iar sa-ti raspund la intrebare nu stiu, doar ca mi-a placut cum ai scris big grin

| anonymus16 explică:

Ok multumesc pentru raspunsuri!