| AliceAnnnnna a întrebat:

Stiu ca o sa sune ciudat intrebarea. Cum fac sa nu mai am sânii triunghiulari? Adică cunosc persoane care au sânii mai mici si sunt admirați si de mine se rade.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate unele fete râd. Dar, te asigur, ca barbatii/baietii, nu vor rade daca ii arati. Dimpotrivă.

| AliceAnnnnna explică (pentru darrio2007):

Ba si băieții au văzut și au zis ca zici ca s conuri de petreceri.

| darrio2007 a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Chiar i-ai aratat la toată lumea? Vreau si eu sa vad.

| corbulalbrosu a răspuns:

Atat forma cat si pozitia si marimea sanilor poate fi influentata uneori intr-o destul de mare masura de catre cupa sutienului folosit. S-ar putea ca raspunsul sa te ajute intr-o oarecare masura. Multa sanatate!

| AliceAnnnnna explică (pentru corbulalbrosu):

Ideea e ca nu am purtat sutien pana la 17 ani... asta e aiurea. Altele poartă de la 12 ani și nu aveau nimic si au o formă rotundă. Ai mei nici macar nu sunt mici dar nu sunt atrăgători. Alte persoane ii au foarte mici dar sunt rotunzi si atrag.

| Andreeush a răspuns:

Caută sutien care să ți se potrivească.

| Marius22222222222 a răspuns:

Te-ai gandit Ca se rade din invidie? funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum se rade? Cine-ti vede tie sanii incat sa poata rade?

| AliceAnnnnna explică (pentru anonim_4396):

Păi se vad triunghiulari prin haine si nu se vad sfarcurile laughing nu ma afecteaza sau ceva. Dar as vrea sa fac o schimbare pentru corp. Nu am mai vazut la nimeni asa ceva. Am avut 2 relații si se uitau ciudat si au zis ca atata dubios. Nu au fost insultati niciodată ca sunt urati doar ca se rade. Am fost la o prezentare de modelling si acea "sefa" nesimtita a zis ca arata de parca as fi fost obeza. Ma punea sa port sutiene cu push-up si eu nu voiam să mă prezint cu o imagine fizică falsă și am renuntat. Ma gândeam ce ar fi sa apara pozele acelea pe undeva sa zică lumea "ce sani are Alice" si dupa cand ma vede cineva pe strada sa ramana lumea dezamăgitălaughing. Adică decât să îmi bag toți buretii mai bine ma las asa.

| AliceAnnnnna explică (pentru anonim_4396):

Ah, si pe langa asta ce crezi? Voiau să îmi modifice șoldurile. Adică lumea caută acele "solduri" pară care să dea din față o imagine de fund Kim Kardashian. Nu inteleg de ce se promoveaza acel corp pară si alte corpuri sunt "marginalizate". De asta exista complexuri si operații. Cunosc femei care nu au acele șolduri și au un fund frumos si arata bine. Încep să cred ca multe femei din mass-media nici nu arată asa și că alte femei sunt degeaba complexate. Cine stie cate edit-uri se fac. Eu nu as accepta niciodată sa fiu modificată în photoshop și să imi pun sutiene care imi ridică sânii pana la Dumnezeu. Puteau sa imi spuna direct ca ei caută altceva. Nu sa ma cheme pana acolo ca sa ma transforme 90%. Voiam să mă prezint drept eu, nu sa promovez o imagine des întâlnită pe internet.

Răspuns utilizator avertizat