| Silvia78 a întrebat:

Stiu ca pare ca s-a mai repetat aceasta intrebare insa de aceasta data vreau raspunsuri mai profunde! Vreau sa stiu ce inseamna dragostea pentru voi! Ceva de ziua indragostitilor! Cel mai frumos FUNDA!

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Andreea, ai 12 ani. Tu cauti o definitie a iubirii pentru ca te fascineaza subiectul acum, dar un om care a simtit-o nu gaseste destule cuvinte ca sa redea sentimentul, nu stii cum sa le legi ca sa sune mai frumos.
Dragostea se simte si atat.Ai rabdare.

| Mike959 a răspuns:

Pentru mine inseamna sentimentul suprem care-mi aduce fericire, implinire si iubire!