| mihaella169 a întrebat:

Stiu ca pare ciudat dar prietena mea mi-a povestit azi cum iubitul ei i-a bagat degetul in vagin si i-a dat sange, de fapt el avea pe deget cica cateva pete de sange...e normal asa ceva? eu i-am spus nu si acum se ingrijoreaza(nu e virgina)

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Exista posibilitatea sa se fi produs/pricinuit o leziune la nivelul vaginului daca masturbarea a fost mai "in forta", sau se poate presupune ca fata sa fie intr-o zi din imediata proximitate a menstruatiei de dinainte sau de dupa. Intro alta situatie este anormala producerea chiar si a unei sangerari minore si intr-un asemenea caz ar fi obligatorie consultatia ginecologica.

| Oana92 a răspuns:

Sa mearga la ginecolog. Orice sangerare in afara menstruatiei te trimite de urgenta la medic. Sanatate!