| IoanaaaaaaaaASDF a întrebat:

Stiu ca poate suna penibil, aseara am avut contact sexual cu iubitul meu, i s-a rupt ata preputului, a sangerat in mine. Nu exista nici un risc de a ramane însărcinată?
Multumesc pentru raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Doar daca a terminat in tine. Nu iti face griji de altceva, daca este curat si ingrijit. Cumpara de la farmacie crema spermicida alta data si este suficient sa o folosesti dupa sex. Mai multe afli la farmacie.

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Trebuie sa fie sperma. Nu sânge. Nu ramai însărcinată.

| Pantagruel a răspuns:

Stii tu ceva... Doar vorba aia : sange din sangele meu, nu e aruncata asa aiurea.

| Stegman a răspuns:

Nu draga mea, nu ramai gravida cu sange, ci cu sperma. De la sange poti contacta diferite boli cum ar fi hepatita, sida, si multe altele. Sperma unde a ejaculat o? De ce nu folositi prezervativul? Daca ati fi folosit prezervativul sangele ar fi ramas inauntru la fel si sperma si erai ferita si de sarcina si de eventualele boli.

| Biciclistul5242 a răspuns:

Hai ca din sânge se fac copii! Baaaaa ce pròasta!