| TpuFanNrUNU a întrebat:

Stiu...stiu ca am doar 14 ani dar am si eu o problema. Am organul genital abia de 9, 6 cm cand este treaz. Stiu ca sunt la o varsta frageda... dar multi din prietenii mei o au mult mai are e vreo problema? Sa ma ingrijorez?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu e nici o problema, e ceva normal, esti in crestere. Nu te lua dupa altii, nu toti se dezvolta in aceiasi perioada.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este nici o problema si nu e deloc cazul sa te ingrijorezi.

Răspuns utilizator avertizat
| Cristina20143 a răspuns:

Nu te ingrijora mai are timp sa mai creasca si nu conteaza marimea.doar ce sti sa faci cu eahee hee

| TpuFanNrUNU explică:

Ms multwinking