| Asquit a întrebat:

Salut, am o problema, de ceva timp am observat niste bube mici pe organul genital. As vrea sa stiu daca ar trebui sa ma ingrijorez deoarece am doar 14 ani si nu am avut nici o relatie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt probabil de la iritatie, transpiratie si nespalare.
Spala-te dimineata si seara cu apa calda si sapun, pe cuc si prin faldurile lui si vei vedea ca iritatia dispare.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Stai calm. Posibil discuti de papilele perlate peniene.

| M4seby a răspuns:

Te-ai epilat cu lama?
Deoarece daca te epilezi cu lama parul creste prin piele, ai putea sa il scoti cu o penseta