| nobody_9468 a întrebat:

Subiecte de discutie la... o intalnire happy

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, pai poti vorbi despre orice, despre diferite subiecte, important e sa fi sincera si sa fi tu insuti... poti vorbi despre muzica, filme, scoala, familie, hobby-uri, viata, etc.Important e ca discutia sa fie pe placul amandourora, sa aiba o buna comunicare, mai un zambet, o gluma buna, dar sa fie totusi cu bun simt, in rest sa lasi sa vina totul de la sine, subiecte sunt destule.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Orice mai puțin cele cu tentă sexuală!
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Prima intalnire e cea mai nasoala.Trebuie sa insiri chestii despre tine si sa fii atenta sa nu faci vreo gafa. Dar dupa ce e sparta gheata, totul va functiona de la sine. Vorbiti despre familie, despre prieteni comuni(fara a o da pe barfa, insa) despre evenimente generalewinking

| HBK a răspuns:

Afla cat mai multe lucruri ce le a-ti putea avea in comun, hobby-uri, alte pasiuni. Daca ai putina imaginatie, gasesti imediat pe loc subiecte placute. Poti vorbi daca vrei ceva mai picant, despre fostele, relatiile din trecut.

| viatadecacatt a răspuns:

Daca este prima voastra intalnire discutati despre voi, dati-va detalii unul despre altul, cu ocazia asta mai povestiti si cate o boacana din copilarie sau mai recenta si numai stiu

| SnicK a răspuns:

"Sa vezi ca aseara m-am uitat pe un filmulet pe YouTube cu Morga, era fain i taiau pe aia de mama focului. le taiau matzele si capu. a fost tare.si despre tine ce-mi poti spune? big grin"

| doctorz a răspuns:

Fi SMART! Lasa partenerul sa sai exprime dorinta de a discuta un subiect anume. Daca nu ti convine subiectul, pur si simpl, schimba l cu unul pe care il agreezi si pe care te simti stapana. Dar evita, pe cat poti, discutziile cu tenta sexuala! Altfel te va crede o usurateca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt de acord cu pregatirea unor conversati inainte, lasa lucrurile sa vina de la sine. Este mult mai palpitanthee hee.