| bobo450 a întrebat:

Ce as putea face la prima intalnire? Subiecte de discutie etc.
Dau funda. Am 14 ani!

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Pot sa-ti dau 100 de exemple dar le vei uita! Cand esti langa el improvizeaza.

| prizeFTW a răspuns:

Păi poţi începe prin a o cunoaşte, bine dar acum nu te trezeşti să o întrebi dacă este virgină sau nu, etc întrebări personale. Încearcă să faci o impresie bună.

| Darkela a răspuns:

Hei!
Dacă eşti tipul de băiat mai timid, atunci am urmatoarul argument :

Oricâtesubiecte vei primi pe TPU, când te vei afla faţa in faţa cu ea vei uita tot.Nu vei sta să te gândeşti ce a zis ălă sau celălalt. Vei acţiona pe moment, cuprins de emoţii fiind. Oricum, nu trebuie să priveşti o primă intâlnire ca şi cum ar fi ceva de speriat. E ceva normal şi dacă nu iese bine gândeşte-te că vor mai fi şi altele ( Dar sunt convinsă că va fi bine ). Nu îţi fă prea multe probleme, gândeşte liber, acţionează spontan. Până la urmă, fii natural.Ai incredere în tine, totul vine de la sine si cărui fete nu i-ar plăcea un băiat sigur pe el?

Însă daca nu eşti timid ci chiar îndrăzneţ ai putea memora subiectele, adica :

- Filme;
- Cărţi,
- Profesori;
- Ce obiceiuri aveaţi fiecare cand eraţi mici;
- întâmplari amuzante; jenante; memorabile.
- Oraşul preferat;
- Cum vă vedeţi peste 10 ani;
- Ce meserie aţi vrea.
Şi multe chestii de genu! Dar nu uita, fii original si surprinde-o cu un trandafir sau ceva de genu.

| M1Man a răspuns:

Intreab-o daca nu vrea sa faca sex cu tinewinkingO vei da pe spatelaughing)

| bobo450 explică:

Sunt mereu stapan pe mine!