| pantofipantofi a întrebat:

Sufar din dragoste din prostia mea, am inceput zilnic sa ma duc in bar si sa beau alcool, aveam o relatie, dar tipul era detasat din oras ne vedeam foarte rar, desi tineam enorm la el, intr-o seara am iesit cu niste amici in oras, si am cunoscut alt tip, m-a imbatat si apoi m-a sarutat, stiu ca nu trebuia, dar asa a inceput relatia mea cu el, si au trecut 4 luni si mi-am dat seama ca nu tin la el, si ca sufar dupa tipu care e detasat, cel care e detasat m-a intrebat daca vreau sa avem o relatie, eu i-am zis ca da si l-am intrebat daca e sigur ca asta isi doreste, el a spus ca momentan da, ai mei il plac pe celalalt care m-a imbatat in prima seara, sunt foarte suparata si sufar enorm ca m-am bagat in incurcatura si acum nu stiu ce sa mai fac sad sfatuiti-ma va rog sad, cel care m-a imbatat tine enorm la mine dar eu nu prea am sentimente fata de el oricat am incercat in aceste 4 luni

6 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Angelutza ce rost are sa-ti incepi o relatie si sa traiesti cu un individ care a profitat de tine la momentul potrivit/locul potrivit, pentru ca a stiut bine prin ce treci si a profitat de aceea ocazia de ati creea unele iluzii, te place? hai sa fim seriosi daca te place nu te mai lasa sa bei si vorbea cu tine cand erai treaza si incerca sa se de'a la tine nu cand erai beata sa iti ameteasca mintea si sa te sarute, e ca si cum sa'r duce cu o fata dupa ce o imbata in pat iar fata cand se trezeste nu stia ce s-a intamplat si i-a parut rau.Nu te poti juca cu sentimentele/iubirea nu o poti pacalii, ti la cel departe, incearca sa lupti ca relatia sa continuie.
Iar cat despre cel care te-a imbatat incearca sa ii spui adevarul, il respecti si ii multumesti ca a ffost in tot acest timp cu tine si ai incercat sa'l placi car din pacate tu iubesti pe alt cineva.

| forever4you a răspuns:

"Tea imbatat" si apoi tea sarutatthinking interesant...

Putina dreptate are si @2dmv dar totusi nu mai asculta ce-ti spun altii, asculta ce-ti spune inima, nu te mai juca cu amandoi! Ori il alegi odata pe unul dintre ei ori ii lasi pe amandoiwinking

| 2dmv a răspuns:

Sincer cel care tea imbetat e un mare nesimtit, probabil asa cum tea imbetat va vrea sa intretina relatii intime cu tine adica sex, ca pun pariu ca de aia tine asa enorm la tine.Nu poti in 4luni sa tii enorm la o persoana, plus ca el se vede dupa faza de cand tea imbetat ca e doar pe interes.Lsa bautura si arata-i celuilalt baiat ca merita sa petreaca mai mult timp cu tine, degajeazal de rutina lui de prin oras si satisfati placerea sufleteasca! Fi cu el! Succes!

| ganjafarmer1911 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el si daca tine asa de mult la tine ar trebui sa inteleaga. daca vrei sa mai discutam ma gasesti pe mess ganja. farmer1911

| NYC a răspuns:

Ai tai sunt ciudatilaughing

| jakkk a răspuns:

Daca crezi in DUMNEZO el o sa te ajute happy