| Anna :) a întrebat:

Sufar si nimeni nu ma intelege,
Plang si nimeni nu ma vede,
Tip si nimeni nu ma aude.
Inima mi-e ranita...
Plange in singuratate...
Ca tu esti prea departe...
Si incet incet simt cum sangele
Clocoteste in mine
Cum inima bate din ce in ce mai tare
Lacrimile-mi curg in nestire
Si sufletu-mi arde de moarte...
Durerea-mi apasa pieptul
Acum Tristetea imi curge prin vene...
Si viata incet, se scurge din mine
Iti vad chipul pentru cateva clipe
Esti aievea?
Sau esti doar o fantasma a trecutului,
Venita sa-mi bantuie visele,
Facandu-le mai dulci?
Ma apropii de tine
Dar brusc dispari
Atunci stiu ca n-ai fost decat o amagire,
Doar o amintire,
Un singur moment intr-un infinit de ani
O adiere de vant,
Un inger cazut...

Am gasit asta, nu e scrisa de mine, dar reflecta ceea ce simt acum. Am ramas singura. Sufar, plang, nu mai traiesc, in 3 zile m`am transformat intr-o leguma. S-a despartit de mine, dupa 7 luni, dupa toate cate am petrecut impreuna, dupa ce i-am daruit tot ce aveam eu mai bun si mai inocent. Nu-i pasa, de fapt nimanui nu-i pasa, nici macar „prietenilor", nimanui.

Nu mai pot, numai am putere sa merg mai departe, am ajuns sa gandesc ca e mai bine sa ma opresc aici. Plang si iar plang, in zadar oh go on

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Hey, capu' sus. Nimeni nu te poate ajuta prea mult. Tu singura te ajuti sa treci peste. Vor mai veni si altii. Incearca sa te detasezi cat de mult facand alte lucruri ce ti-am mai zis.

Plangi si iar plangi pentru ceva ce nu te-a meritat. Si de ce plangi? acelasi raspuns. Cum el poate trece mai departe si tu poti!

10 răspunsuri:
| βσσblėėŝ a răspuns:

E foarte frumoasa:X
dar oricum nu merita sa plangi atata pentru ca tea parasitoh go onlasal.mai sunt muuuuuulti baieti laughingo sa gasesti altu mai bunbig grinsigurhee hee

| pItIcOt_7652 a răspuns:

Mai inocent.adica ai facut dragiste cu el.nu? eu nu-s in masura sa0ti dau vre un sfat pentru ca si eu sufarcrying

| Anna :) explică:

@ deeutza1218 : Da

| darkmonster a răspuns:

Heii:].
stiu cum eoh go on.Stai linistita ca roata se va intoarce.
"Prietenii". Sunt doar o iluzie.Numai plange.Iti faci rau tie.De fapt si eu planglaughing), dar uite trebuie sa treci si peste asta si sa-nveti din aceasta intamplare.Cu timpul va trece, cu toate ca amintirile raman indiferent de ce ar urma.
Eu procedez in felul urmator: imi bag tot felul de idei in cap cum ar fi"e un prost, e urat, nu ma merita, e stramblaughing". Ar trebui sa-ncerci, vei gasi pe altul.Stiu ca au fost 7 luni, la mine 1 an si cevaoh go on, dar gandeste-te ca e un fraier pentru ca te-a lasat.Gandeste-te la toate defectele, la tot ce-a fost mai urat, gandeste-te cat te-a facut sa suferi si spune-ti "Nu ma merita! Nu merita pe nimeni!"
Sper ca te-am ajutat:].
Ralu te imbratiseaza.>:d

| Bebe_9173 a răspuns:

Te inteleg.si te cred ca te doare? Dar puneti o intrebare :Oare merita? Ca tu sa suferi? Nu cred. oadata ce lui nu ii pasa.Stii exista o vorba. Dumnezeu nu iti da mai muult decat poti duce.Va rasari soarele si pe strada ta.Ai rabdare.Totul va fi bine. Mai lasa timpul sa iti vindece putin ranile.Lumea nu se opreste la el.ai grija de tine!

| creatza_7914 a răspuns:

Buna...
sincer nu merita sa suferi, oricat de mult ai tinut la el cel mai bine uita
si poate nici macar o lacrima de-a ta nu o merita.
sper ca te-am ajutat sau macar te-am incurajat unpic...
winkingo sa fie bine.
UITAREA ii cea mai buna arma si indiferenta

| Eu_7539 a răspuns:

Degeaba spuneti voi ca sa-l lase. numai ea stie cat sufera. si nimeni nu o intelege astfel toti ii spun ca nu merita. ca n-are fata. de el. sau cate de astea.trebuie sa te gandesti la un singur lucru. sa nu pui suflet atat, chiar daca esti sigura de el. pentru ca mereu baietii vor face ceva rau. orice baiat ar fi. orice caracter ar avea:*. stai linistita. esti tanara presupun. sau orice varsta ai avea. stai linistita. incearca sa treci peste. chiar daca e foarte greu. tu trebuie mereu sa le arati celor care vor sa te faca sa suferi. sau poate care nu o fac intentionat, ca esti mai puternica decat cred ei. si poti sa fii o luptatoare!

sincer sper sa te ajute! si nu asculta pe nimeni care zice ca esti proasta pentru ac plangi sau care te descurajeaza pe tine gandeste-te doar ca ai o viata inainte, gandeste-te. ca. tu trebuie sa fii regina!:X. mereu se va intampla ceva asa.

viata e cu prapastii adanci din care iesi numai daca esti puternica si daca simti ca persoanele tin la tine oricat de putini ti-au zis-o. sunt mai multi. care se tem sa spuna. ca sa nu fii tu cea care conduce! mereu va fi asa. mereu vei primi lovituri mai grele cand nu te astepti. dar tu trebuie sa stii: Nu merita sa te consumi pentru cineva care nu ti-a aratat ce simte sau simtea de fapt. ceva... sau care incearca sa te faca sa suferi:*. fii bucuroasa ca ai o viata inainte,,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saluut...trebuie sa vb cu o prietena de a ta despre asta...sa-ti fie alaturi si ai sa mai intalnesti un baiat poate de 1000 de ori mai bun decat el, viata e frumoasa nu merita sa plangi! iti dau id meu dk vrei si vb mai multe, as putea sa te ajut cu cateva sfaturi scumposad

| Chrystopher_Julyan_1998 a răspuns:

Da id-ul tau de mess sa vorbim daca vrei happy