| mateii123 a întrebat:

Sunt baiat, am 14 ani, la ce varsta as putea face dragoste?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dupa 18 ani, cand esti matur si cat de cat poti sa-ti iei responsabilitatea faptelor tale.

| Emilian65 a răspuns:

La varsta de 18 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum poti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci când e și iubita ta de acord. Age is nothing but a number.winking

Răspuns utilizator avertizat
| Anuskaa a răspuns:

Cand o sa ai o iubita. Si cand o sa va simtit pregatiti, dar dupa intrebare eu cred ca vrei sa mergi la o c**** de aia intrebi

| StefanIlAreMare a răspuns:

Cand se ridica Stefan Cel Mare

| Andreas33 a răspuns:

Cand te simți pregătit si o sa ai și partenerălaughing

| mateii123 explică (pentru Andreas33):

Am partenera, si ea vrea s o facem, sa incerc?

| Chadchad a răspuns:

Varsta legala pentru asta este 16 din cate stiu insa in orice caz sa te asiguri ca este cu consimtamant adica ca persoana cu care faci se simte comofortabil iar daca nu ii convine ceva sa te opresti hai salut

| mateii123 explică:

Am iubita