| Burlacu006 a întrebat:

Am senzatia ca toate fetele sunt la fel.Toate vor baieti cu 10 ani mai mari ca ele casa le "apere" dar aia doar le fu*t si le lasa, in loc sa fie cu un baiat de varsta lor sa iasa la un suc la o prajitura aleg sa fie bataia de joc a unor nenorociti? si daca ar putea fetele sa imi raspunda ce vad la un baiat cu 10 ani mai mare ca ele? si sa nu ma luati pe mine ca dragoste sau din astea.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca nu toate sunt la fel. Eu nu as vrea un baiat cu 10 ani mai mare, nici cu 5 macar. Mi s-ar parea foarte suspect. Cred ca ai avut o experienta neplacuta care te-a facut sa gandesti asa ceva, dar lumea e ca ninsoarea. Fiecare dintre noi este ca un fulg, diferit si unicat.
Eu vad intr-un baiat de 10 ani mai mare, care se da la mine, doar un pedofil laughing

10 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Evident că preferă unul cu 10 ani mai mare decât un frustrat ca tinewinking

| Burlacu006 explică (pentru LoveSleep):

Eu frustrat? eu zic sa iti vezi de treaba ta si nu mai comenta aiurea ok? vezi de gaurica ta sa nu fie din ce in ce mai larga.kiss

| Doub a răspuns:

Ai o senzatie foarte proasta.

| SkyPilot a răspuns:

Un baiat mai mare cu 10 ani stie sa se poarte cu ele. Le vorbeste frumos, nu sare la cearta din orice, stie sa le ofere flori, sa le scoata in oras, sa le faca cadouri, sa le faca complimente, in pat pune inainte placerea fetei asa cum ar fi normal pentru ca stie ca si placerea lui va fi mai mare. Astea ar fi doar cateva motive.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' in realitate tu esti suparat doar pe faptul ca viata ta sexuala, cel putin momentan, te include doar pe tine, corect? Ca sa nu inducem audienta in eroare, zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa este viata amice, fiecare face ce vrea cu viata lui, oricum ele vor regreta si cand isi vor da seama de acest lucru, nu va fi nimeni pentru ele acolo, vor sti ce inseamna durerea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Altceva e cand te dai mare cu unu de 18 ani care nu are bani de buzunar si alta e cu unul de 25 de ani cu masina in fata portii cand vine la ea.

| Neuronul a răspuns:

Un băiat cu 10 ani mai mare, este STABIL FINANCIAR.
Este mai matur, are mai multă experienţă şi ştie să-i spună unei fete naive exact ce ea vrea să audă.

| Bogdan6969 a răspuns:

Asteapta si tu amice inca 10 ani si te-ai scos laughing

| Deea737 a răspuns:

De obicei unele fete stau cu baieti mai mari ca ele pentru ca sunt "dotati" sau pentru ca sunt mai maturi. Si nu toate fetele stau cu baieti mai mari ca ele, sunt unele care prefera baietii de varsta lor sau chiar mai mici ca ele =).