| Fhfjg a întrebat:

Sunt băiat de 15 ani și cred ca sunt gay(am o presimțire ca sunt și transexual). Îmi poți spune niște simptome prin care sa îmi dau seama dacă sunt gay sau transexual?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Transexualu e un barbat care se transforma in femeie dar ramane cu carlanu intre picioare datorita complicatiilor pana se dezvolta neuronii sa poata avansa.

| Donsavas a răspuns (pentru mgtow):

Ce spui tu este travestit. Transexual înseamnă că a suferit o operație de schimbare a sexului.

| mgtow a răspuns (pentru Donsavas):

Am zis bine, dar primeste injectii cu neuroni femenini vocea i se schimba apar sanii si pana ii schimba pu dureaza mult sau ramane asa. Travesti e un prost care se imbraca in femeie si nu e operat.

| Donsavas a răspuns (pentru mgtow):

Transexualul sau transgender suferă operatia de schimbare de sex, apoi e considerat trans.
Nu exista injecții cu "neuroni" si nu exista nici neuroni "feminini" si "masculini".

| DeathIncarnate a răspuns:

Ți se activează măciuca când vezi un bărbat?

| Donsavas a răspuns:

Semne,nu simptome ca nu s boli.
Transexual esti cand te oi opera pentru schimbarea de sex.
Homosexual esti considerat in momentul in care ai relații cu si doar cu bărbați.

| SG1995 a răspuns:

Dacă era trans, nu te percepeai ca tip ci ca tipă.
Ca gay te atrag sexual și romantic doar băieți. Dacă te atrag ambele sexe ești bisexual.
Dacă mental tu de fapt te percepi femeie și îți plac bărbați, doar bărbați ești trans-hetero.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Te simți atras dpdv sexual de baieti. Și atât.

| Ceoameniprosti a răspuns:

Ia o sticla de spirt la 1 litru beao pe toata si daca te pisi galben sau alb esti normal daca te pisi albastru esti gay

| AlexFK201 a răspuns:

Salut!
Momentan e important sa iti continui studiile si sa nu te gandesti foarte mult la asta deoarece ai doar 15 ani, iar pe viitor, cand vei fi major, sa incerci sa faci ceva in legatura cu asta, atunci vei gandi diferit si vei stii mai clar ceea ce simti, dar daca simti nevoia de a vorbi cu cineva despre asta te sfatuiesc sa mergi la psihologul scolii sau la un psiholog particular, pentru ca te va ajuta sa intelegi mai bine lucrurile astea si in timp sa iti dai seama daca esti cu adevarat gay sau travestit, totusi pana atunci nu spune nimic despre problema asta parintilor pentru ca majoritatea persoanelor din Romania considera asta a fi o boala, si reactia lor nu va fi in tocmai ok, sper ca te-am ajutat!

| anonim211221 a răspuns:

Nu sunt simptome, e ceea ce tu simti, daca tu te simti atras de baieti sau simti ca vrei sa fi transexual, inseamna ca asta vrei sa fi cu adevarat...si parerea mea ar fi sa fii tu insuti indiferent de ce zic altii laughing tot ce conteaza e ca tu sa te simti bine, indiferent de gender

| SG1995 a răspuns (pentru anonim211221):

El nu e sigur, de fapt nu cred că știe ce înseamnă transsexualitatea (disforia de sex/gen).