| 4l3x4nd3r a întrebat:

Sunt baiat si nu inteleg cum UNI baetii dupa ce o fata le spune ca ii iubeste de ce va purtatii urit cu ea?

7 răspunsuri:
| BAIATUL a răspuns:

Ori se cred ei prea "buni" pentru fata respectiva ori nu stiu cum sa reactioneze ori lor nu le place de fata respectiva si incearca s-o indeparteze.

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Bine precizat "Unii"... Dar mai sunt si genul de baieti cand ei le spun fetelor k le iubesc si ele se poarta urat cu ei...

| Bianca1001Bia a răspuns:

Poate pentru ca acei baietii nu simt nimic pentru fata care i-a spus ca il iubeste sau doar vrea sa o inlature ori... poate doar de idiotii cocalari si ca sa se dea smecheri

| VADIq a răspuns:

laughing deoarece sa arate "mari si tari"
cred daca e iubita lor au dreptul la toate aste... prostie mai pe scurt :* fundita?

| alexandru921994 a răspuns:

Pentru ca este urata

| NinaSimone a răspuns:

Unii baiet nu stiu cum sa reactinoeze cand aud aceste cuvinte. Prefera doar sa fie indiferenti sau sa isi bata joc de fata respectiva pentru a nu parea "slabi". O copilarie oh go on

| Mihaiy10 a răspuns:

Cred ca au impresia ca le apartine...idioti