| Gabriela_4717 a întrebat:

Un baiat care ma iubeste, imi spune sa-i vorbesc urit altui baiat care se comporta urit cu mine, ce s fac?

Răspuns Câştigător
| Nicky29 a răspuns:

Spune-i simplu lu baiatu care te iubeste: Stai linistit pot avea si singura grija de mine.

3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Indiferenta doare, insa daca acel baiat te iubeste de ce nu se baga sa te apere el?

| sysy13498 a răspuns:

Eu zic ca ai putea face o mare greseara daca te certi cu baiatul care se comporta urat cu tine... uite sa-ti povestesc ce mi s-a intamplat mie odata...

imi palacea o fata dar nu puteam sa-i spun si sincer nu vroiam sa afle... asa ca ma comportam urat cu ea dupa un timp m-am schimbat... si am obs ca si ea s-a schimbat

dar acum faci ce vrei u nu noi alegem pentru tine si u alegi succes

| erAss a răspuns:

Aici e vorba de ce vrei tu... daca vrei vorbestei urat dar poate cel care iti vorbeste urat te place dar nu stie cum sati zica... vrea sati atraga atentiahappy