| anonim_4396 a întrebat:

Sunt barbat, am 34 de ani si am vocea foarte subtire. Ce as putea sa fac sa o am putin mai groasa. Si o vocea are legatura cu cantitatea de testosteron? Pentru ca eu nici nu sunt foarte bine dotat...

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil ai un deficit de testosteron. Testosteronul este responsabil pentru toate caracterele masculine: voce groasa, par pe fata, pe piept, pe picioare, marul lui Adam proeminent, dezvoltarea penisului, distributia maselor musculare si a grasimii.

| deeea28 a răspuns:

Oricum barbatii au o problema cu dotarea. Daca intr-adevar ai 34 de ani, eu nu stiu ce ai asteptat pana acum. De ce nu ai mers la un doctor ceva? Poate nu e prea tarziu nici acum, incearca, poate sa fie de la testosteron. Succes

| oz a răspuns:

Daca o sa ai vocea mai groasa nu o sa fii mai bine dotat...

| daniDeeDee a răspuns:

Du-te la meciurile echipei favorite, de preferat in galerie. laughing
pe urma o sa ai o voce groasaaa...

| noname_1116 a răspuns:

Fumeaza... altfel eu nu cred ca te pot ajuta :d

| westside a răspuns:

Fumeaza bea.mananca chips laughing.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da are legatura... dar nu are testosteronul nu are legatura cu "dotarea"...

| stefanradu a răspuns:

Salut ,
Gasesti mai multe despre testosteron, si cum iti poti creste natural nivelul testosteronului din corp, aici:
http://hunkbody.ro/......ii-fizice/
spor!