| Vladtsgshusbs a întrebat:

Salut, am o problema, am 14 ani si am vocea foarte subtire, ca de fată si este cam jenant, cum as putea sa am vocea mai groasa?

Răspuns Câştigător
| viavo a răspuns:

Sa astepti... esti copil, este normal sa ai vocea subtire. Cu timpul, corzile tale vocale se vor dezvolta si vocea o sa iti fie mai groasa. Nu este un motiv sa fi rusinat.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Trebuie să ai răbdare, nu poți face altceva în privința asta.

| Dana1999 a răspuns:

Mai ai răbdare. Poti sa ti faci si analize hormonale, sa consulți un endocrinologi, dar e putin probabil sa ai vreo dereglare hormonala având în vedere că esti inca mic.