| anonim_4396 a întrebat:

Sunt bune tratamentele acealea de unghii de la Avon? si daca da pe care mi-l recomandati? funda si scuze de categorie.

Răspuns Câştigător
| TheVampireDiaries a răspuns:

Da sunt bune.am incercat si eu cateva.Chiar functioneaza

4 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Dap sunt bune.winking. sunt reprezentant si sunt multumita de aproape toate produsele avon.bye bye.

| n3bunatica a răspuns:

Eu am avut atat de la avon, de la oriflame si de la lady's pe cele pe baza de inatarire a unghiilor.si au functionat.depinde si de prb care o ai.batting eyelashes

| miha01 a răspuns:

Salut! Eu am avut de toate si au foast bune, acum depinde si de ce problema ai tu... daca se exfoliaza, daca se rup etc.

| DianaX a răspuns:

Da sunt bune...ti-l recomand pe acela impotriva exfolieriilove struckx