| pynnk a întrebat:

Tratamentele pentru unghii de la kallos sunt bune?

Răspuns Câştigător
| Andrada06 a răspuns:

Buna! da sunt foarte bune adica eu am folosit si folosesc si ma impac foarte bine cu ele... si in caz de ti se rupe ungia putin la colt poti filosi lipiciu de unghii de la kallos e super bun :*, sper ca te-am ajutat :d fundita puppy dog eyes?!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VANESSASARA a răspuns:

Nu sunt bune.imi pare rau daca te dezamagesc. daca doresti un tratament cu adevarat bun pentru unghii uncearca ceva de la opi sau alessandro.costa un pic mai mult dar merita toti banii! http://www.beautyspell.ro/opi-natural-nail-strengthener-15-ml.html o zi frumoasa!