| radu877 a întrebat:

Sunt casatorit de ceva vreme iar sotia mea este o femeie foarte frumoasa si arata bine. Problema e ca a inceput sa ma fascineze filmuletele porno in care implica ca sotia sa fie atinsa de alt barbat. Ea nu a mai avut pe nimeni in afara de mine si mi-a spus o data ca i-ar fi placut sa mai experimenteze ai ea. De atunci ma tot gandesc daca ar fi ok sa o duc la un masaj erotic iar eu sa o privesc cum o maseaza un barbat. Tin sa precizez ca intra in categoria milf.happy

14 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu ar fi ok deloc, asa ceva nu este moral, vei participa la o orgie organizata.

| radu877 explică (pentru Celcestietot):

Pai nu vreau neaparat sa facea sex cu ea, doar sa vad cum o maseaza?‍♂️

| Celcestietot a răspuns (pentru radu877):

Totusi, este sotia ta, comoara ta, floarea ta, este nasol sa faci asa ceva, nu este barbatesc, cel putin din perspectiva altora, iar mai ales daca o sa afle lumea nu va fi ok pentru voi ca si cuplu, sa nu mai vorbim de parerea Bibliei cu privire la asa ceva, dar, faci ce vrei pana la urma, am incercat sa te ajut cu un sfat happy.

| Endoryus a răspuns:

Ai probleme grave la bostan

| radu877 explică (pentru Celcestietot):

Am inteles ce vrei sa spui dar daca eram cu totii pe un tip anume de constiinta morala, nu mai existau alte tipuri de comportament. Adica femeile sau barbatii nu mai inselau, nu mai existau fetishuri, mergeam cu totii in fuste lungi si ne calugaream. E doar un fetish al meu, poate pare iesit din comun pentru unii dar pentru mine mi s-ar parea tare excitant. Si chiar imi iubesc sotia enorm, doar ca am fetishul asta?‍♂️

| radu877 explică (pentru Endoryus):

Ce sa spun, daca constientizez asta, ne vedem duminica la biserica?

| Celcestietot a răspuns (pentru radu877):

Alegerea iti apartine.

| Endoryus a răspuns (pentru radu877):

De ce nu. Nu am mai fost de vreo 11 ani in una.

E doar un fetish, dar totusi. Sa vad alt barbat ca imi atinge iubita cred ca l-as calca pe cap. Ce e al meu, e al meu.

| lorix a răspuns:

Esti casatorit dar ai poza cu pikachu la avatar. Asta spune tot.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Propune-i si vezi ce spune despre ideea ta. Doar asa o sa stii sigur daca e ok sau nu. Daca lasi necunoscutii sa isi dea cu parerea, nu rezolvi nimic.

| Emilian65 a răspuns:

Ar fi bine sa o pastrezi pentru tine, sa nu o dai si la altii.

| mgtow a răspuns:

Nu e bine, ea are tendinta sa experimenteze deci vrea sa te insele. Nu sti daca a facut-o sau nu dar aia nu e viata sa stai asa, a avut timp cand nu era casatorita sa faca de toate.

| Sofer a răspuns:

Sa nu te însele după ce o masează altul.

| radu877 explică (pentru mgtow):

Nunprea a avit timp, e cu mine de la 16 ani.happy