| radu877 a întrebat:

De ceva vreme am niste fantezii sa-mi vad sotia masata de alt barbat sau sa o vad atinsa sau dorita. I-am spus dar a zis ca ea crede ca multi barbati au fanteziile astea. Credeti ca daca ar fi de acord si as duce-o la un masaj erotic de exemplu, ar dauna relatiei?

Răspuns Câştigător
| Daz01 a răspuns:

Poți încerca la petrecerile de swingeri. Nu este nimic rău să ai o astfel de fantezie, cât timp voi sunteți ok cu fanteziile voastre. Succes.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai incolo o sa maseze tot cartierul gaurile ei nu gandesti bine ce vrei sa faci

| wildthing a răspuns:

Uite un fragment din ceea ce ai raspuns la o intrebare de-a Rosaliei:
"Din pacate la noi cu mentalitatea romaneasca asta inseamna ca isi bate joc de sot, in strainatate asta s-ar fi finalizat prin a face sex cu totii… Sincer eu imi iubesc sotia si am fantezii sa fac sex cu ea si cu alt barbat…Asa ca eu as accepta sa se sarute cu altul fara sa ma gandesc vreo clipa la despartire…"
Hai sa traduc eu ce faci tu aici. Esti un troll, un mic postac "progresist" care incearca sa-i zapaceasca de cap pe pustii care mai intra pe aici si sa le induca ideea ca fantezia ta e ceva normal, ca e ceva des intalnit, ca un barbat care nu accepta asta, e inapoiat...cand realitatea este ca e ceva extrem de rar ca un barbat sa-si doreasca sa-i foote altul nevasta, nici un barbat normal la cap nu ar avea o asemenea fantezie. Te detest! Imi provoci senzatie de voma!

| darrio2007 a răspuns:

Posibil ca da. Sa nu cumva sa o duci acolo si sa nu mai vrea sa se intoarca acasa.

| ania a răspuns:

Probabil cauti pretexte sa te simti tu indreptatit sa atingi alte femei.Da cred ca ar fi o mare prostie si ar dauna rwlatiei.

| relian a răspuns:

Esti plecat de acasa sigur laughing mai bine mergi la un psiholog ceva decat la masaj erotic.
La masaje erotice merg oamenii singuri.Asa este cand ai gresit parteneru laughing

| Hammurabi a răspuns:

Ești sigur că e fantezia ta și nu ți-a indus-o ea, telepatic cumva? laughing

| FreddieM a răspuns:

In sex nu exista limite. Voi aveți norocul sa aveți o minte deschisa și nu va împiedică
Dacă e o fantezie consensuala, mult succes. Va îmbunătățește relația, garantat. Și poate creati si alte noi,, scenarii''.
Cheers

| Willis a răspuns:

Depinde cum vede ea fantezia asta a ta. Posibil să îi facă plăcere, posibil să îți spună că nu îi place decât cu tine. Discutați și aflați.

| LostForForever a răspuns:

Nu im vine sa cred ca există așa ceva și dacă chiar există așa ceva eu nu știu ce sa mai spun e atâta de bolnava și Anormală așa ceva ca nu mai am cuvinte

| radu877 explică (pentru LostForForever):

Daca esti de prin vreun sat, inchis in casa, iti dai seama ca n-ai ce sa-ti cer… La sapa, masa, culcare si biserica cu tine!?

| LostForForever a răspuns (pentru radu877):

Așa sa fie.

| radu877 explică:

Stai linistit ca d-astia ca tine am vazut. Gelos pana la dumneze, care controleaza tot si partenera isi bate joc de el, si-o trage cu toti… Ce mor eu pe fraieri d-asia ca si tine.laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru radu877):

Fraier esti tu pa.