| aleeQQ a întrebat:

Sunt clasa a 5-a si imi place de un baiat di a 7-a. Ne trimitem mesaje vorbim pe messenger si imi petrec pauzele de la scoala cu el. Spune celor din clasa lui ca sunt prietena lui ma place?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Normal.

6 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Da, te place.

| yellowalien a răspuns:

Da, te placebatting eyelashes

| dyddyyyx18 a răspuns:

Da, e posibil.winking

| andreea_1337 a răspuns:

Normal ca da... dar tu nu stii daca aveti o relatie sau nu? mai asteapta un pic poate te saruta daca n intreaba-l de ce spune asa.clarificati lucrurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi prudenta cauta sa intelegi ceia ce eu doresc ati spune esti un fruct (mar)cu un pic de pirg pe el eu iti spu sal mai lasi sa se coaca ai tot tinpul din lume in fata nu te grabi

| apune soarele vietii... a răspuns:

Draga, ce concidenta! dar la mine e invers el ma place eu NU! pentru mine baiatul ala e un 0! N-ul suport dar el ma considera iubita lui! ma rog! problema lui! iar rasp meu pentru tine e ca e indragostit lulea de tine! felicitari cu iub! tine-mi pumnii si mie sa ma lase cel de la a 7 a in pace!