| andreirobert15 a întrebat:

la mine in clasa este o fata care imi place!
cam acum un an i-am zis daca vrea sa stea cu mine si mi-a raspuns ca nu, niciodata.
si de atunci nu am mai vorbit cu ea nici macar pe la scoala.
de cam 2-3 zile se cam da pe langa mine in sensul ca, cand sunt pauzele la scoala vine se aseaza pe banca la mine si mereu gaseste cate ceva sa ma intrebe...
Acum cateva zile profesoara ne-a mutat in banci fata baiat fata baiat ca sa nu mai vorbim si pe mine m-a pus chiar cu ea in banca si acum mereu imi zice: spune-mi ceva ca ma plictisesc, vorbeste cu mine!
Dece face toate chestile astea?
eu chiar nu mai inteleg nimic!
funda!

5 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

Cel mai bine cand nu intelegi nimic e sa o intrebi pe ea..cine stie ce se afla in capul ei?
Poate vrea sa te prinda singur sa te violeze

| DianaIsHere123 a răspuns:

Umn. Poate tipa e doar plictisită şi nu are cu cine vorbi. o.O
Sau poate că e doar o fiţoasă care trece de la un băiat la altul. ^^ Nu ştiu, n-o cunosc, tu ar trebui să-ţi dai seama ce vrea de la viaţa ta.

| andreirobert15 explică (pentru DianaIsHere123):

Da ok. dar imi spune si ma intreaba lucruri ciudate!
de es: ieri m-a intrebat. vrei sa ai o iubita cum sunt eu?
ca daca da o sa ai!
ce naiba inseamna asta?

| DianaIsHere123 a răspuns (pentru andreirobert15):

Că vrea să fie cu tine, lol. Pare destul de directă. Poate că vrea iubit urgent şi eşti singurul pe care ar putea să-l aburească. Din ce-ai scris despre ea deja mi-e antipatică.