| Katalinn a întrebat:

Sunt cls. 9-a si vine Balul Bobocilor ce imi recomandati sa port in seara balului? Am 1, 75m Inaltime si 54kg... Sunt cam slabut ceva sa vina bine pe mine! funditaaaaaa!:X

2 răspunsuri:
| bunica18 a răspuns:

O bluza de matase mai largutza si o pereche de pantaloni (s-ar putea sa fie frig afara). Si niste cercei superbi, sigur stii sa ii alegi.

| regele1 a răspuns:

Numele lui e catalin si tu ii recomanzi cercei? Apropo, bine ca nu ai zis si o fusta si un decolteu.