| riki10004 a întrebat:

Ce-mi recomandati sa port la balul bobocilor? Il facem in club si n-am fost niciodata.

2 răspunsuri:
| Daydream a răspuns:

O rochie care sa nu fie lunga pentru ca-i in club dar nici chiar mini.Cam cu 5-10 centimetrii mai sus de genunchi! Pantofi cu talpa inalta si cam atat!
Funda?

| yuuPPy a răspuns:

Daca esti obisnuita cu fustele si rochitele, poti sa iti iei ceva, nu foarte scurt, nici foarte lung, dar daca nu, te sfatuiesc sa iti iei o pereche de pantaloni eleganti, o bluzita mai laguta si pantofi cu toc. incearca o vestimentatie cat mai comoda ca sa nu stai toata seara crispata, ca doar o data esti boboc. distractie placuta!:*