| anonim_4396 a întrebat:

Sunt compromis. Nu stiu ce sa mai fac.
Nu am prietena. Am cont pe 5 site-uri de dating si degeaba. Am fost la diverse evnimente si degeaba.petreceri si altele.
Ce motive ar exista? nu se lipeste nici o fata de mine.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, citind din intrebarile postate de tine pana acum, am dedus urmatoarele:
- ai dantura urata/ stramba
- ai coloana stramba, odata ce mentionezi ca ai nevoie e un corsaj sa ti-o indrepte
- ai anxietate si atacuri de panica, adica depresie
- esti ipohondru - gandind ca esti bolnav tot timpul si nu stii de ce
-ai riduri in jurul ochilor, desii nu ar trebui sa le ai la varsta asta, semn ca stai prea multe ore noapte nedormit.

Sa mai continui?
Dupa cum vezi, sunt foarte multe puncte "negative" in descrierea ta, de care fetele fug.
Daca vrei sa schimbi asta, va trebuii sa pui mana serios si sa iesi afara la soare, sa ascapi de depresie si anxietate, sa faci un sport sis a dormi orele de noapte, asa cum este normal, ca ridurile sa dispara, iar secretia serotoninei si melatoninei sa se produca (secretia lor producandu-se numai intre orele 10 si 2 noaptea).

| Necunoscut112 a răspuns:

Eşti genul care face primul pas sau astepti sa fii abordat?

| anonim_4396 explică (pentru Necunoscut112):

Pai depinde e complicat.....eu de obicei am fost timid in general. in ultimu timp am prins curaj sa ma pot baga in seama cu fetele.e ciudat

Răspuns utilizator avertizat
| Itanul a răspuns:

Tu vrei sa-ti sara fetele de gat? Vrei sa-ti sara in pat de cum te vad?
O fata se curteaza. Apoi restul.

| Reptila2017 a răspuns:

Esti gay asta e motivul

| CertificatulDeDroguri a răspuns:

Trebuie sa ai BMW si bani numai la bani se gandesc toate