| anonim_4396 a întrebat:

Daca inviti o fata la intalnire de 2 ori si ea te refuza din diverse motive, se poate numi ca te-ai compromis in fata ei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate numi că nu o să ai regrete în viață, pentru că ți-ai încercat norocul cu ea.
Mai împrietenește-te cu ea, fii lângă ea la nevoie, pana mea, vrăjeli din astea, apoi încearcă iar, dacă o placi.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai incearca si a treia oara poate va accepta iar daca nu inseamna ca nu o interesezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici pe departe, depinde maesajul de invitatie, ce vrajeala ai bagat?

| alex9569 a răspuns:

Pai poate nu-i ii place de tine sau are pe altu