| lorredanna a întrebat:

Sunt cu iubitul meu de aproape 3 ani. avem un bebe de cateva luni.In a 5 luna de sarcina doctorul mi a interzis sa am contact sexual, peste putin timp implinesc 5 luni de cand am nascut si m am culcat cu iubitul meu doar o data cu toate ca dormim impreuna seara de seara.Am incercat de atatea ori dar in zadar.Nu stiu ce se intampla pentru ca nu mi se pare normal, chiar nu se gandeste si la mine?!? Acum putin timp i am gasit un mesaj trimis catre una pe care nu l pot spune pentru ca este xxx, scuze. Oare nu il mai atrag? Urata nu sunt si nu o spun numai eu, mereu primesc complimente de la baieti, fete. Oare p el nu il mai atrag? Il cunosc si stiu bine ca el nu poate sta atatea luni fara sa faca nimic, dar de ce nu mai vrea cu mine? Eu asta inteleg din tot ce se intampla.De comportat se comporta frumos.Nu stiu ce sa mai cred. da ti mi un sfat sau macar spuneti mi o parere va rog! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| deea.m a răspuns:

Ar trebui sa ii acorzi mai multa atentie iubituli tau. copilul este totul prentru tine. dar asta nu insamna ca trebuie sa iti neglijezi partenerul.incearca sa il atati cu seri fierbinti, tinute sexy, si multa atentie, el cauta in alta parte ceea ce nu gaseste acasa ...deci succes!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Discuat serios cu el. Fara reprosuri, fara tipete, plansete sau istericale. fara sa-i amintesti de mesajul ala. Fara sa faci pe imbufnata (dar la mine nu se gandeste?). Pur si simplu spune-i: omule, eu te iubesc si te doresc, vreau sa fac dragoste cu tine fiindca esti barbatul vietii mele. Ce se intampla cu noi?

| irina20 a răspuns:

Vorbeste cu el. E foarte posibil sa nu vrea sa faca dragoste cu tine sa nu te raneasca, poate ca a ramas cu gandul la ce a spus doctorul...

| maryangel a răspuns:

Ar fi bine sa discuti cu el si sa vezi ce zice! Incearca sa reaprinzi pasiunea intre voi, poate cu o camasuta de noapte sexy, cu cuvinte dulci, totusi esti mama copilului lui! Ma intreb de ce nu va casatoriti daca aveti si un bebe impreuna!

| maryangel a răspuns:

Discuta cu el sincer.Incearca sa reaprinzi pasiunea dintre voi doi, surprinde-l cu o camasuta sexy, cu o tinuta sexy, cu cuvinte dulci si atingeri tandre! Aveti totusi un copil impreuna si ar fi pacat sa nu creasca alaturi de ambii parinti! Casatoria v-ar uni mai mult.
Daca te respinge in continuare intreaba-l care e motivul, de ce nu vrea sa faceti dragoste!
Mult succes si sanatate si sa aveti un bebe sanatos sa va bucurati de el!

| MyWorld_3032 a răspuns:

Poate ca el nu mai are aceleasi sentimente fata de tinewinking