| serbiendeny a întrebat:

Deci iubitul meu se comporta foarte urat cu mine, îmi vorbește urat, ma lovește, face pe șeful și ma deranjează foarte tare, ma injoseste in fata prieteniilor, el dacă are chef sa ma sărute o face și când nu are chef nu o face. Dragoste nu mai facem de mult timp si el îmi spune ca nici nu o sa facem, zilele trecute mi-a spus ca dacă îl văd fericit înseamnă ca s-a culcat cu alta.Suntem impreuna de 5 ani și ceva și niciodată nu s-a comportat așa.Îl iubesc foarte mult, am iertat multe lucruri dar de data asta chiar nu știu ce sa mai fac... Oare nu ma mai iubește?

Răspuns Câştigător
| Andre267 a răspuns:

Am avut si eu unul asa, imi pare tare rau ca nu m-am despartit de el de mult. Faza este ca el era obsedat sexual... eu spun ca nu te merita, semanam mult asa ziceam si eu ca il iubesc si ca poate si el ma iubeste si ca se va schimba si nada. nu-ti pierde viata cu el ca esti inca tanara. Si sigur el numai ere gandul la tine, la cum se comporta. O sa îi para lui rau mai tarziu, cand o sa te vada fericita. Stiu ca îti este greu. Iti doresc succes in viata si parte de dragoste cum se cuvine. Bye

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te iubeste deloc. Atat de oarba poti fi sa nu-ti dai seama singura? Iti strici tineretea langa un asemenea specimen?

| OldSoul a răspuns:

Daca dragostea inseamna suferiernta, eu personal m-as lipsi de ea.
Iar iubirea la tine, e sclavie.
Cel mai bine, iti vezi de viata ta, el de a lui.
Tu nu esti fericita cu el, si din cate se vede nici el nu e fericit cu tine.
De ce sa va mai puneti singuri pierdici?

| Nemessys a răspuns:

Dupa modul cum se comporta, tu ce crezi? Inca nu imi vine sa cred ca dupa tot ce face, inca te mai intrebi daca te mai iubeste sau nu. Daca te-ar fi iubit, nu s-ar comporta asa, i-ar fi pasat de tine, te-ar fi strans in brate, te-ar fi sarutat, ar fi finut cu tine, nu un animal. Paraseste-l. E pentru binele tau si oricum nu o sa sufere dupa tine. El profita de faptul ca est mai prostuta.
Alta varianta nu ar fi. Daca vrei sa-ti fie bine, desparta-te de el...

| Notmyaccount a răspuns:

Draga mea, inteleg ca il iubesti, ca ai fi in stare sa ii ierti orice doar de dragul lui, dar totusi nu te lasa pe tine pe locul 2. Te injoseste, te face sa te simti groaznic, te mai si abuzeaza fizic si tu vrei sa imi zici ca ai indoieli daca sa il lasi sau nu. In locul tau nu as avea. Probabil ca undeva in adancul lui, el te iubeste. Dar cu ce te ajuta asta? Pleaca si construieste-ti o viata fara el. Ia-ti un baiat care sa te merite.

| Xdreaper21 a răspuns (pentru Notmyaccount):

Poate sa il raporteze si la politie daca are chef adica el o bate si o face slava iar ea e lasa
Gandeste-te ca loate sa o faca si altor fete tu il iubesti dar vrei si ca celalalte fete sa sufere din cauza ta ca nu ai avut curaj sa il raportezi la politie?

| serbiendeny explică (pentru Notmyaccount):

Cred ca asta ar fi cel mai bine, deoarece am ajuns la concluzia ca el sta cu mine doar pentru dragoste dacă o mai pot numi așa!

Răspuns utilizator avertizat
| imibatpisica a răspuns:

Urineaza-te pe el ca sa arati dominanta

| Alangi99 a răspuns:

Buna,

Imi pare rau ca trebuie sa ti zic ce urmeaza, dar nu pot sa mint, cred ca daca as face asta, ti as face un rau sad Nu este o persoana care te merita acest prieten al tau, este un om fara educatie. Eu zic sa ii explici frumos ca nu doresti sa mai ai o relatie cu el si sa il ignori. Sper ca treci peste asta sad

Sper ca te am ajutat!