| LittleDrop a întrebat:

Sunt cu moralul la pamant... Ce poti face cand toti prietenii te-au parasit iar persoana iubita este departe?

Va rog, fara mistouri.

Răspuns Câştigător
| bluebios a răspuns:

Gadeste-te ca mai rau de atat nu poate sa fie, ca ai ajuns atat de jos incat de aici nu poti decat sa urci. Foarte multi oameni de succes au fost in situatii disperate si au reusit sa ajunga unde sunt acum. Priveste-o ca pe o ocazie sa o iei de la capat sa-ti faci alti prieteni. Priveste-o ca pe o oportunitate in care ai vazut care sunt adevaratii tai prieteni.

3 răspunsuri:
| Blondda a răspuns:

E o perioada in viata cand iti dai seama ca prietenii nu exista. Si ca mama e cea mai buna prietena. Indiferent cat de mult iti doresti sa nu fie adevarat prieteni adevarati nu o sa ai niciodata.

| fedot a răspuns:

Nu te gandi la rau.
daca exista o persoane pe care o iubest. bucurate ca exista si ca iti ofera si el dragoste sa...

| emima a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti cu cineva fa-ti de ocupatie sau gandeste-te la altceva in afara de asa ceva