| LovePuls a întrebat:

Voi ce ati face pentru prietenii si pentru persoana iubita?whistling

8 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Depinde de situatzii...

| R_8074 a răspuns:

Pentru persoana iubita as face orice imi cere cu o singura exceptie, daca imi va cere vreodata sa o uit.

| simiiii a răspuns:

Prieteni am putini dar buni si pentru aceiaa as face orice.
Persoana iubita stiti si voi ca cere sacrificii. Cu un zambet cu gura pana la urechi ma trezesc mai devreme, imi ingheata picioarele pana imi gasesc, in liniste perfecta, papucii, ma impiedic in drum spre bucatarie de 2 ori de papucii iubitului, fiind trantiti in mijlocul casei, bineinteles ca nu-i pot arunca pe geam cu un sut, ca sa nu-l trezesc pe el, cu putin noroc oberlicht-ul din bucatarie e deschis pentru ca o anumita persoana/proc (care nu st eu) a simtit nevoia sa fumeze o tigara azi-noapte si a uitat sa il inchida, drept care temperatura camerei tinde spre 0 gradelaughing, mai trebuie sa mai ma si invelesc intr-o patura veche si sa dardai in fata ibricului pana cand cafeaua da in focstraight face. Doar oricine stie ca momentul in care cafeaua e perfect fiarta e acela in care da pe-afara... In'loc sa ma ghemui pe fotoliul de piele din sufragerie, la televizor, invelita in patura si cu cana maaare de capuccino fierbinte in maini stau sa-i fac lui mic dejun la patstraight face. Daca e un gest frumos, gest sa fie macarlaughing! Intr-un fel stiu ca e mai bine sa-i demonstrez iubirea! Trebuie sa-i fac si paine prajita cu unt (clasic) bineinteles, branza topita sau cascaval felii, dulceata yawn fac comanda la pizza [ cand vine pizza ducandu-ma la poarta cad de vreo 3 ori si dardai 10 minute ca n-are tipul rest si pana la urma ii las banilaughing ce sa fac? ], cereale cu lapte, fructe, ciocolata. [ doar e un mic dejun de placerelaughing], unt de arahide, fresh de portocale, biscuiti... Sigur, nu toate la un loc laughing In timpul asta ma invart sa caut o tava mareeestraight face si in 4 ore e gata totul happy. Tote asta cu contidia ca in timpul sapatamani, sa imi indeplinesca toate poftele. Si mai repet figura de Craciun.batting eyelashesrolling on the floor

| SpecialGirl a răspuns:

Pentru persoana iubita mi-as da si viata.

| AnaBejenaru a răspuns:

Pai pentru prietena mea cea mai buna as face orce, pentru prietenul meu nu cred ca as face orce. adica mie mai mult imi foloseste sfatul unei prietene decat al unui iubithappy

| TabooR a răspuns:

Pentru prietenii cei pe care ma pot baza as face totul sai ajut
Pentru persoana iubita si imposibilul

| madasuk a răspuns:

Multe... si acum regret...

| JustLuciana a răspuns:

Eu pentru prieteni as face multe...dar nu mi-=as da viata pentru ei, dar pentru persoana iubita orice.daca imi va cere ceva ii voi oferi sau macar voi incerca sa ii ofer.Daca are probleme am sa il ajut. Absolut tot. Prietenii mai pot fi si falsi si de aceia nu incerc sa fac prea multe, doar daca pot.