| Houselaurie a întrebat:

Sunt cu o fata de 2 saptamana, am iesit prin oras, ne-am sarutat, si i-am propus sa ne uitam la un film. oricum azi incepe si scoala, asta nu ar fi o problema, si ieri cand ne-am intalnit, m-a intrebat cand ne uitam la un film.si i-am zis cand vrea ea. frumos ar fi sa o invit la mine, numai ca sunt si parintii mei pe acasa, si taimiu nu o sa ma lase sa ies prea mult cu ea chiar daca nu o cunoaste ca zice ca is a 12-a si sa invat si bla bla.sau cum sa fac sa mergem la ea, sau in mall la un film, ce sugerati? multumesc.

5 răspunsuri:
| mydarkestdays a răspuns:

Mergeti la cinema la mall. daca vrei s-o dai pe spate mergeti la crazy stupid love (a naibii dragoste) ca filmul e foarte tare si e perfect pentru fete happy

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mergeti in oras la film, acasa o aduci mai tarziu pentru treburi mai "speciale". big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Infraverde a răspuns:

mai bine in orasa la un cinema, inainte sau dupa o poti invita la o prajitura, un suc sau o plimbare in parc

greece12
| greece12 a răspuns:

Nu cred ca se va simti prea in largul ei la tine acasa...Iar la ea,i-ai putea provoca probleme,poate ca nu o vor lasa parintii sau nici tu nu te-ai simti prea bine intr-un cadru strain!
Asa ca,invit-o in oras la film.
Las-o pe ea sa aleaga si cand si ce film prefera,dar propune-i sa va vedeti ceva mai devreme,ca sa-i poti oferi un suc,o inghetata, ceva, si sa mai vorbiti.Si asa, cu atmosfera incalzita, veti intra frumos la film si veti petrece de minune!
Succes!