| AntoniaCorina a întrebat:

Hei. Ieri am iesit cu un baiat...prima noastra iesire (doar noi2). Eram in curtea casei lui, era singur acasa. Am stat acolo vreo 2-3 ore, am vorbit, ne-am uitat la poze pe telefon, am ras, etc. Apoi el m-a luat de talie si m-a pus la el in brate (el era pe un sezlong) si m-a sarutat de mai multe ori, apoi am mai stat asa imbratisati, am vorbit, am ras laughingNoi ne cunoastem de prin noiembrie de pe facebook si am mai iesit de vreo 3-4 ori cu niste prieteni comuni. Prin iarna l-am intalnit prima data fata in fata, cand am fost la un film acasa la o prietena comuna. El parea ca ma place si atunci...insa dupa am mai vorbit pe facebook doar vreo saptamana, cam asa, apoi nimic. Si a venit si vara, si ne-am intalnit din nou, am iesit de vreo 3 ori, am inceput iar sa vorbim pe facebook. De precizat si ca mi-a mai propus sa iesim doar noi si atunci in noiembrie, si acum, vara asta, si l-am tot refuzat.

Intrebarea e: e...nu stiu cum, ciudat, aiurea, deplasat, ca ne-am sarutat la prima intalnire "oficiala"? Avem 16 amandoi big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e deplasat, nici ciudat, nici aiurea. E foarte normal, aveti 16 ani, o varsta minunata pentru relatii. Bucurati-va, traiti-va dragostea!

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Dacă nu l-ai respins înseamnă că ți-a plăcut acum vezi ce vrea de la tine draga mea. Ar fi posibil să vrea doar o aventură sau chiar o relație drăguță cine știe.

Să ai grijă de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nimic rău :X
Iubiți-vă, sunteți tineri laughing

| Maryie a răspuns:

Hei. Nu cred ca e deplasat ca v-ati sarutat la prima intalnire "oficiala" cum ii spui tu. Din cate intelesei de la tine, il cunosti de mai mult timp, deci, nu e prima data cand va vedeti fata-n fata. Amandoi aveti o varsta corespunzatoare pentru a putea avea iubit/a. Important e sa va intelegeti si sa luati lucrurile incet. Bafta, sper ca te-am putut ajuta :*