| Knight_2136 a întrebat:

Sunt cu o prietena mai mare decat mine cu 2 ani. Ieri am facut sex cu ea. A fost pentru mine prima data. Ea a mai facut dragoste de cateva. Eu recunosc ca nu m-m mai masturbat de la inceputul postului. Am facut de 4 ori si am ejaculat foarte repede. II bagam penisul foarte repede. Dupa ce am terminat m-au durut ouale si penisul. De ce m-a durut? M-a speriat un pic.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Tot ce e prea mult strica, stii si tu asta.Cand scrii prea mult te dor degetele, cand alergi prea mult faci febra musculara din lipsa de antrenament.Asa ai patit si tu,din lipsa de... exercitiu,le-ai solicitat prea mult si,dor.E ceva trecator,nu dureaza mult, nu ai motive de ingrijorare, doar te-ai suprasolicitat.Bine?

2 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Si ia uite cum a aparut pe TPU un alt Optimus7oh go on
Ai gresit categoria baiete T/A e mai joswinking

| ganton a răspuns:

Impotent de mic, bravo mah rolling on the floor