| OnlyDga a întrebat:

Sunt cu prietena mea de 6 luni, amandoi ne dorim sa facem sex, dar din pacate ea e virgina si nu prea "se poate". Eu am mai facut o. Totusi imi vindeti si mie niste pont uri. Nu am mai facut o cu virgine pana acum. Cum trebuie procedat?

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Dupa un preludiu bun sa fie excitata, cel mai indicat ar fi sa o lasi pe ea deasupra ta, decat sa impingi prea tare sau nu stiu ce, las-o pe ea deasupra, sa intre ea cat simte nevoia, sa se poata retrage in orice moment vrea.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu ai facut-o cu virgine inseamna ca te-a dezvirginat o nevirgina.

| Adi88 a răspuns:

Prima data tr preludiu mangaieri, limbute acolo jos si dupa ce se umezeste calumea incearca sa eu bagi usor ca sa no doara, o so dora un pic si o sa sangereze. O sa fie o durere - placuta dupa. Bafta!