| yappi a întrebat:

Sunt cu prietenul meu de 2 saptamani si pana acum in fiecare zi la scoala isi gasea timp sa ma sarute dar astazi nu m'a sarutat delocstraight face. In ora de romana a stat langa mine si ma tot mangaia si ma lua de mana ma imbratisa dar cand a sunat in pauza a mers sa se "joace" cu astialalti colegi.In fiecare pauza ori mergea la magazin ori statea pe hol ori se certa cu nu stiu cine dar nu a venit sa ma sarute deloc.Trebuie sa recunosc ca astazi l'am vazut ma agitat decat in astealalte zile dar nu stiu asta sa fie motivul sau sa plicisit? Dau FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| Alexakos a răspuns:

Se poate sa nu te mai vrea, sau se poate doar sa te testeze sa vada cum reactionezi plus ca multora le place testeze fetele ca sa primeasca mau multi pupici sau sa fie mai iubarete cu ei, dar incearca sa te duci maine si sa il saruti tu pe el si sa vezi daca te refuza si daca te refuza spune-i ok, si pleci si fai acelasi lucru are efect, daca nici asa atunci inseamna ca nu te vrea. sper ca te-am ajutat,

4 răspunsuri:
| justmeesb a răspuns:

Nu te ingrijora, nu ai de ce, mai ales ca el in ora te tinea de mana deci nu e suparat pe tine cu nimic, a avut doar o zi mai proasta.

| ioana_8259 a răspuns:

Probabil nu avea chef... o avea el motivele lui dar nu te ingrijora o sa fie totul bine:*

| MarianaMadu a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa il intrebi inainte de a judeca pripit. Nu cred ca e ceva grav daca ai spus ca nu te-a ignorat intru totul si daca era sa se plictiseasca nu cred ca ar fi facut gesturile din ora de romana. Asa ca eu zic sa discutati si sa rezolvati impreuna aceasta problema.

| Darya_8353 a răspuns:

Probabil avea un motiv sa fie agitat
stai linisita ca nu e motiv de ingrijorare
daca nu te mai baga in seama deloc timp de mai multe zile poti incepe sa te ingijorezi dar momentan din cate spui tu nu cred ca e cazutbig grin