| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Imi place enorm de un baiat si el la fel a spus ca ma place.Vara aceasta incepusem sa ne intalnim dar infine ne-am despartzit din cauza unui sait(el a spus unui prieten de al lui ca mai are vreo trei prietene sh`mai multe vb) dupa care a spus ca nu el a scris ci prietenul lui si eu nu l-am crezut, mentzionez(prietenii lui nu ma plac). O perioada nu vb deloc, nici chiar nu ne salutam. Dupa un timp am inceput iar sa vb, eu i-am sunat deoarece i-a spus lu o prietena niste vb urite si i-am sunat am vb.Sh`intr-o seara am esit cu prietenele afara si era si el (era cam ametit) si a inceput sa ma ea in brate sa ma sarute, si mi-a dat sai tzin mobilul, si la uitat la mine. Dupa vreo 2-3 zile i-am sunat lu un prieten de al lui si i-am zis de mobil ca sa vina sa shil ea ca uitase (credea ca la pierdut) a venit am mai vb in fine eram putin impacatzi.Seara mai esiam cu prietenele pe afara era si el cu prietenii lui, vb destul de bine.Ma suna des gasea de fiecare data cite un motiv ori avea nevoie de cv, ori sa ma felicite cu vreo cv... m`i-a spus chiar ca cind vb cu mine se simte mai bine, mai linistit, ne intelegeam bine! Am esit numai noi doi de vreo citeva ori, ne sunam, ne scriam msg(m-a pus chiar si la nr preferat). A venit de vreo citeva ori la mine acasa si intr-o seara a dorit sa facem dragoste si eu l-am refuzat dar el insista dar totusi nu am facut-o. El imi tot dadea intrebari(daca iti place sa faci dragoste?)eu i-am spus (ca nu) el(nu te cred) intr-un final i-am dat de inteles ca sunt virgina, el nu ma crezut(19 ani si esti virgina...nu cred)si a inceput el iar sa-mi spuna ca eu tin la tine mult, imi place de tine eu ii spuneam ca nu il cred.Am stat pina dimineata impreuna, apoi s-a dus acasa.Seara mi-a scris msg sh GATA.Acum iar nu vb, nu ne salutam, nu ne scrim, nu ne sunam.Nici macar nu cunosc motivul! Dar nici nu vreau s`al sun ca sal intreb!

7 răspunsuri:
| Allex7 a răspuns:

Buna, unii baieti se gandesc doar la *dragoste* si apoi uita acele cuvinte (Te iubesc puiut, te iubesc ingeras, te voi iubi mereu) rar exista baieti sa puna suflet intr-o iubire sa iubeasca cu inima si nu cu mintea, eu cred ca ai sa gasesti pe cineva care o sa te iubeasca si o sa te aprecieze foarte mult (conteaza si incredere unul in altul). Un baiat ce iubeste va intelege ca tu esti *virgina* si te va astepta momentul potrivit. Sper ca te-a ajutat raspunsul meu, la revedere si ai grija de tine happy

| LookBehinD a răspuns:

Si intrebarea unde e ?

| Neagandalf a răspuns:

Asa si cu ce vrei sa te ajutam?rolling on the floor

| Dienutza02 a răspuns:

Esti cam analfabeta, scuze ca iti spun.:] Adevarul doare.

| BaByDoLL_3145 a răspuns (pentru Dienutza02):

Foarte tare doare, tucmai imi vine a plinge! DESHTEAPTO!

| GicaGheorghe a răspuns:

Pai fi atent v-ati despartit dintr-o prostie daca aveati o relatie stabila trebuie sa se bazeze pe incredere si mie mi s-a intamplat sa-i zic uni prieten pe un chat.(ma dadeam si eu mare) ca am 2 prietene + cea actuala si el hopa topa sai zica lu gacicamea.Dar ea ma crezut stiind ca eu ma laud mult laughingrolling on the floorchiar cu ce nu e adevarat(imi place sa fiu in centrul atentiei) si momentan inca sunt cu aceea fata

| GicaGheorghe a răspuns:

Si cat despre faptul cu impacatul cred ca atunci cand v-ati inalnit era beat si cand a vn sasi ia telefonul sau cum a ajuns el seara la tine el a venit pentru a face sex(nu pot zice dragoste) cu tine si foarte bine ca l-ai refuzat. Apropo bv tie la 19 ani virgina nu e ceva de care sa-ti fie rusine.Esti o specie pe cale de disparitie