| miky_2929 a întrebat:

Sunt cu prietenul meu de 4 luni...nu am facut sex. dar m-a penetrat cu degetul. apoi cu 2. m-a durut putin insa nu mi-a curs sange.mai sunt virgina?:-s:-s.astept rasp voastre.mersi pupici:*:*

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, da cred ca mai esti, desi nu e sigur 100%, daca nu s-a rupt himenul e foarte probabil sa mai fi virgina.Nu la toate fetele le curge sange, dar tu zici ca te-a durut... tu trebuie sa iti dai seama daca mai esti sau nu, daca ai de gand sa iti incepi viata sexuala cu el ai mare grija ce faci, sa nu uiti de protectie si ai grija cu jocurile astea;

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

S-ar putea ca himenul sa fie intreg sau partial rupt. Dar masturbarea de catre un partener e cosniderata act sexual, asadar nu mai poti spune ca ai fi virgina.

| IonutM22 a răspuns (pentru Brigaela):

...........................................................................imi retrag commu si umplu spatiu

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu mai esti din moment ce ai introdus ceva 'acolo'!

| marsy a răspuns:

Esti virgina deoarece nu ai avut relatii sexuale, nu ai fost penetrata cu penisul!

| yanny`s a răspuns:

Tu stii mai bine decat noi ce si in ce felbatting eyelashes

| jony a răspuns:

Sau ai incercat singura si te gandesti acum, ca, ba, poate m-am dezvirginat singurarolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Fllly a răspuns:

Depinde

| ursuletzdiana a răspuns:

Pai daca a penetrat destul de mult cu degetu inseamna ca nu mai esti virgina si daca spui ca te-a si durut sansele sunt mari sa te fi dezvirginat insa depinde de femeie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, pai depine cat de mult l-a introdus
"degetul" :p
da, inca mai esti virgina
depinde de la femeie la femei
si de la himen la himen big grin