| Anon20102 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 2 luni. Ne cunoastem de mai mult timp. Eu am 15 ani iar el 19. de cate ori ramanem singuri incepe si ma pipaie, peste tot si nu prea ii accept asta. A spus ca nu vrea sa imi faca nimic rau, ca stie ca sunt mica si nu putem face nimic. Dar cand e cu mine se pierde pur si simplu. Ce sa fac? Un sfat ceva...

17 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

De obicei baietii de varsta lui nu prea se pot abtine, daca nu primeste de la tine atunci merge la alta pentru o tavaleala, eu nu as putea fi cu o astfel de persoana.

| RAY a răspuns:

Si ma rog de ce sta cu tine? logic ca pentru sex, alea sunt vrajeli, asta nu ar rau dar esti mica macar 16 ani sa ai si protejat, la varsta ta un baiat va vrea sex doar

| Vvistula a răspuns (pentru RAY):

De unde stii mai tu ca vrea numai sex? Esti vreun geniu sau ceva?

| RAY a răspuns (pentru Vvistula):

Dar ce sa vrea un baiat la 19 ani? nu sunt geniu doar ca urasc ipocrizia

| Vvistula a răspuns (pentru RAY):

o relatie normala, cred ca tu voiai asta la 19 ani si nu ai avut parte.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar trebui sa fii constienta ca el la varsta de 19 ani este practic barbat. De asemenea ca te doreste si fizic nu doar spiritual. Daca consideri ca ceea ce face si de fapt la ce doreste sa ajunga este contrar convingerilor tale ar fi indicat sa te desparti de el deoarece in viitor avansurile lui vor fi tot mai insistente si mai consistente.Se pare ca esti mult prea tanara si inocenta pentru jocul in care ai intrat. Tu esti doar copil iar el barbat in toata firea.

| Emilian65 a răspuns:

Spune-i sa nu te mai pipaie, pentru ca va faceti rau unul altuia, tu ca nu vrei sa mergeti mai departe si el ca nu poate sa faca nimic fara acordul tau.

| Doub a răspuns:

"A spus ca nu vrea sa imi faca nimic rau"-Aha, si tu il crezi?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca o sa-l lasi si no sa spui nimic el tot va incerca din ce in ce mai mult. Daca o sa-i spui, tot va incerca dar macar stie ca este o limitalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| 1999dia a răspuns:

Daca tu nu-ti doresti sa se intample nimic intre voi deocamdata, atunci explica-i ce iti doresti.Nu te lasa presionata de el sau de gandul ca il vei pierde! Este normal sa-si doreasca mai mult are 19 ani. Daca te iubeste te va astepta, daca nu atunci.......nu te merita! Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Anon20102 explică:

Am doar 15 ani nu vreau sa imi incep viata sexuala de acum. Doar ca imi e teama si m am gandit ca poate mai este sau a fost cineva in situatia mea.

| lovewins25 a răspuns:

Asa am fost si eu, jur.Eu si iubitul meu avem aceleasi varste ca tine si iubitul tau.Am ajuns in punctul in care avem mai multe luni de relatie si nu m a convins sa vreau sa facem sex, m a facut sa vreau facandu ma sa simt unele chestii.Cand pune mana pe tine, cand te saruta pasional, etc, nu e ca si cum tu nu ai simti nimic si in timp vor creste aceste avansuri, iti va placea si tie si vei vrea sa faci sex cu el daca il si iubesti.Depinde daca poate sa te faca sa vrei si ce tarie de caracter ai tu.Inainte,la fel ca si tine, detestam complet fetele care isi incep viata sexuala asa devreme14, 15 chiar si 16 ani, dar acum am ajuns in punctul in care vreau sa fac ceea ce simt.Asculta ma,mai bine va despartiti.E mare,fa o cat nu il iubesti, dupa va fi mai greu.El o va face cu altele, tu te vei simti prost, chiar daca nu recunoaste asa va fi, ca nu sta pe "uscat" poate un an pentru tine, ca nu prea poate daca a facut o pana acum.Mai bine desparti ti va, sa nu ajungi sa vrei si tu. Daca nu te am ajutat imi pare rau. Te pup si ai grija de tine

| EdenHazard10 a răspuns:

Io, un singur lucru stiu in viata, omu cat greseste-nvata.