| vitorialungu a întrebat:

Ma intilnesc cu un baiat de 4 luni, si nu stiu ce sa fac sa ma culc cu el sau nu... dati-mi un sfat tin sa mentionez ca am 18 ani si nu-s virgina, insa m-am culcat numai cu fostul meu prieten

2 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Daca crezi ca te iubeste si ca relatia voastra are un viitor poti sa o faci ...gandeste-te bine, gandeste-te daca te merita cu adevarat.dar totusi ar fi mai bine sa mai astepti. sper ca te-am ajutat! ai grija de tine! te pup

| foxi a răspuns:

Depinde ce simti tu pentru el si cum va primi vestea ca nu esti virgina! Tu trebuie sa decizi!