| xFaith a întrebat:

Sunt cu un baiat de aproximativ 3 saptamanii. problema e ca nu mai simt nimic pentru el vreau sa spun ca nu il mai plac, si as vrea sa ma despart de el. imi spuneti si mie cum sa ii spun fara a`l rani?
Dau funda + vot!

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Cheamal intr-un loc unde sa fiti decat voi 2(asa nul umilesti de fata cu alti)si ii spui ca tiai dat seama ca tuh nu simteai nimic special cu adevarat pentru el ii spui ca iti pare raw ca tiai dat seama asa tarziu si il intrebi daca vrea sa fiti pr daca nu nu asta ehappy

| Азбука a răspuns:

Ii dai viteza, si gata. La ce vechime aveti impreuna, fii sigura ca nu-i va pasa de tine...

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! daca nu vrei sa mai fi cu el, vorbeste si spune-i adevarul, nu ii da sperante, ii zici ca vrei sa luati o pauza mai indelungata, si daca e baiat istet, isi va da seama ca nu va mai fi nimic ...decat sa minti, mai degraba sufera o saptamana, doua, dar isi va gasi linistea intr-un final...papa si o zi bunahappywave

| bluebios a răspuns:

Fa-l pe el sa vea sa se desparta de tine. Incerca sa-l faci sa se simta foarte penibul in public sau ceva de genul asta.

| Bubbleee a răspuns:

1.spune-i ca acum ai o problema de familie si esti destul de suparata ca sa mai fii cu el
2. spune-i ca ai vrea sa deveniti prieteni mai bine decat sa fiti impreuna
3. spune-i ca vrei sa fiti prieteni si ca mereu il vei avea in inima ta

sper ca te am ajutat :*.nu am avut idei prea multe sau grozave :* succes! >big grin