| xFaith a întrebat:

Sunt cu un baiat de aproximativ 3 saptamanii. problema e ca nu mai simt nimic pentru el vreau sa spun ca nu il mai plac, si as vrea sa ma despart de el. imi spuneti si mie cum sa ii spun fara a`l rani?

1 răspuns:
| albina a răspuns:

Nu poti sa nu il ranesti. Trebuie sa o spui cu calm. Nu te lasa influentata daca te va amentinta sau daca va spune ca se sinucide si cate de astea. Explica/i si lui exact ce simti. Eu, fostului meu i-am spun: Nu merge, vezi si tu ca nu merge. Si Ne pierdeam vremea amandoi intr-o relatie care nu duce nicaieri. Imi pare rau, dar mai devreme sau mai tarziu ai fi juns si tu la aceeasi concluzie, daca nu ai ajuns deja. Multumesc mult pentru timpul petrecut impreuna, esti cel mai tare.
funda pls