| andutzabunutza a întrebat:

Sunt cu un baiat de aproximativ o luna si pana acum am avut doar saruturi simple, insa stiu ca si el vrea alt gen de sarut si si eu dar cum sa ii zic chestia asta?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca el dorea mai mult, atunci trebuia sa-ti ofere mai mult, sa te invete mai mult.

| Caro34 a răspuns:

De ce iti complici viata cu ganduri din acestea? Lasa totul sa vina de la sine; fii naturala! Apoi ce-i o luna? Viata e o multitudine de ani, iubirea are si ea varsta ei, las-o sa se coaca, sa avanseze! Dupa ce-i vei da altfel de saruturi ce va mai urma? Te vei culca cu el si poate va veti desparti. Ai rabdare si incredere in voi! De unde stii ca vrea altfel de saruturi? Poate ca te respecta prea mult ca sa iti ceara inainte ceva ce ar urma firesc mai tarziu! Apoi, daca totusi chiar vrei sa-i zici, spune-i direct ca ti-ar placea altfel de saruturi si in timp ce-l primesti pe cel "simplu" ofera-i-l tu pe cel "complicat" si vezi-i reactia. Daca-i place, iti va oferi si el unul la fel, daca nu, atunci ai rabdare, poate nu-i pregatit pentru chestii complicate! Numai bine!

| rebiik a răspuns:

Ii zici pur si simplu ca ``vreau sa trecem mai departe`` si el isi va da seama

| McAndy a răspuns:

Pai, asa a fost si la mine, la fel m-am plictisit de saruturi simple, asa ca am trecut la treaba, cand am sarutat-o i-am pus usor mana pe gat si am sarutat-o cum trebuia... Acum pentru tine ar fi indicat sa faci la fel, ii pui mana pe gat si cand el vrea sa incheie sarutul tu '' practic '' il saruti in continuare cum stii tu mai bine, in caz ca nu stii, cauti niste tutoriale in varianta video.